BİZ KİMİZ

NEWMACY Cosmetics Hakkında ; Merkezi Türkiye’da bulunan Kozmo Shop Kozmetik, yüzlerce satış noktası ile Türkiye'de kozmetik sektöründe önemli bir söz sahibidir. Yurtdışında bulunan üretim fabrikalarıyla Türkiye'de NEWMACY COSMETICS markasının yaratılmasına öncülük etmiştir.

Kozmetik sektöründe çok yeni olmasına rağmen, tüm gözleri üzerine çeviren NEWMACY COSMETICS , uluslararası Madrid Kozmetik yönetmeliğine uygun üretim tesislerinde, üstün teknolojiye sahip makine ve ekipmanları, büyük Ar-Ge yatırımları, çevreye ve doğaya duyarlı üretim metotları ve Kozmo Shop Kozmetik'in yıllara dayalı know-how tecrübesi ile Dünya standartlarında üretimine devam etmektedir.

Make-up ürünlerini kişisel bakım ürünleri ile destekleyerek, kaliteden asla taviz vermeden, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda oluşturduğu ürün yelpazesini her daim geliştirip yenileyen NEWMACY COSMETICS, yenilikçi yaklaşımı ve uygun fiyat politikası sayesinde daha şimdiden stil sahibi her bayanın ilk tercih ettiği kozmetik markalarından biri olmuştur.

Arkasına aldığı bu olumlu rüzgarla NEWMACY COSMETICS, şimdi Türkiye’de olduğu gibi yakın bir gelecekte tüm dünyada en çok bilenen ve tercih edilen kozmetik markaları arasında yerini almak üzere çalışmalarına son sürat devam etmektedir.

NEWMACY COMETICS; geçmişten geleceğe güzelliğin adresi...